Full Stack Java Developer

O projekcie:

Zespół:
Aktualnie 6 programistów Java w tym 5 seniorów, 4 analityków i 4 testerów.

Charakter pracy:
Rozwój i utrzymanie systemu sprzedażowego oraz aplikacji wspierających w firmie ubezpieczeniowej.
Łączna wielkość LOC ~ 515k.

Wiodące technologie:
Java 11, Spring Boot 2x, Hibernate 5, Oracle DB, Vue, Angular, jQuery.

Zadania:

- 60% implementacja rozwiązań w oparciu o przygotowane analizy (70% backend i 30% frontend).

- 30% utrzymanie aplikacji.

- 10% prowadzenie analiz systemowych.

Oferta:

- Współpraca B2B, stawka 120 pln/h netto.

- 100% praca zdalna na czas pandemii, po pandemii 20% zdalnie, 80% biuro Mokotów.

Kompetencje:

- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Senior JAVA Developer.

- Znajomość Javy, Spring, Hibernate.

- Znajomość Oracle SQL, Web services (Soap i REST), JavaScript, CSS, HTML.

- Znajomość narzędzi CI/CD (w tym Git, JIRA, Jenkins, Maven, Intellij IDEA, Sonar, ELK).

- Znajomość Vue.js lub Angular.

- Znajomość TDD i wzorców projektowych.

- Umiejętność analitycznego myślenia.

- Komunikatywność i samodzielność w działaniu.

- Mile widziane doświadczenie w projektowaniu aplikacji lub zarządzaniu zespołem programistów Java.

- Dużym atutem będzie znajomość tematyki ubezpieczeniowej (najlepiej ubezpieczenia komunikacyjne).

- Otwartość na kontakt z biznesem.

JAK APLIKOWAĆ?

Wystarczy, że wyślesz nam Twoje CV na adres praca(@)decerto.pl

Prosimy o dodanie w CV klauzuli o treści:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w moim CV przez Decerto sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby procesu rekrutacyjnego na stanowisko [prosimy wskazać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja] oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, także w przypadku prowadzenia ich w kolejnych latach.

Zgoda na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolna.
Można wyrazić zgodę jedynie na aktualny proces rekrutacyjny, którego dotyczy aplikacja.
Brak wyrażenia zgody na poczet przyszłych rekrutacji nie spowoduje wykluczenia Twojej kandydatury z aktualnie prowadzonego postępowania rekrutacyjnego, spowoduje jednak brak możliwości kontaktu z Tobą w przyszłości.

W razie pytań dotyczących procesu rekrutacyjnego prosimy o kontakt mailowy: praca(@)decerto.pl.
Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji o przetwarzaniu danych w obecnym lub przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o kontakt mailowy na adres: rekrutacja.zgody(@)decerto.pl.

Informacja o administratorze danych osobowych

Dołącz do #DecertoTeam
Poznaj nas i aplikuj do Decerto
praca@decerto.pl