Tester

TWOJA ROLA I PROJEKT

Projekt:
Projekt realizowany dla jednego z największych ubezpieczycieli, działających na rynku polskim, jak i zagranicznym. Dotyczy on budowy narzędzia dla klienta oraz pracowników backoffice’u, służącego do zgłaszania szkód oraz samolikwidacji. Aplikacja budowana jest od podstaw w oparciu o architekturę hexagonalną.

Zespół: składa się z 5 Deweloperów (JAVA), 3 Analityków , 2 Testerów (oraz Testerów Biznesowych), Kierownika Projektu i Właściciela Produktu.

Współpraca B2B,
stawka: do 45 pln/h netto.

TWOJE ZADANIA:

- Testowanie nowych produktów oraz zmian w funkcjonalnościach.

- Pisanie przypadków testowych.

- Kontakt z Klientem oraz zespołem developerskim.

- Wdrożenia aplikacji na środowiska testowe.

- Współtworzenie dokumentacji systemu.

DOŁĄCZ DO #DECERTOTEAM JEŚLI:

- Masz min. 1 rok doświadczenia komercyjnego jako Tester.

- Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia.

- Jesteś dokładny/a i staranny/a.

SUPER JEŚLI:

- Znasz SQL, Jira, SoapUI.

- Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

CZEKA NA CIEBIE:

- Tryb pracy: hybrydowy (1-2 dni na 2 tygodnie praca stacjonarna, ul. Senatorska w Warszawie.)

- Budżet rozwojowy 2000 pln netto / rok.

- Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.

- Doświadczony zespół z dużym know-how.

- Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie.

- Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).

- Płaska struktura, wpływ na działania firmy.

- Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych (Wakacje Decerto).

Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam

Max file size 10MB.
Przesyłane
fileuploaded.jpg
Błąd przesyłania pliku. Maksymalny dostępny rozmiar to 10 MB.
W razie pytań dotyczących procesu rekrutacyjnego prosimy o kontakt mailowy: praca@decerto.pl

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji, aż do jej zakończenia następnie przechowywane przez okres 36 miesięcy po jej zakończeniu celem zabezpieczenia przed ewentualnymi roszczeniami.

Administratorem danych osobowych jest DECERTO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-675) ul. Wołoska 5.

Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji o przetwarzaniu danych w obecnym lub przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o kontakt mailowy na adres: rekrutacja.zgody@decerto.pl.
Informacja o administratorze danych osobowych
Thank you! Your application has been received!
Error! Something went wrong while submitting the form.